Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 3.8.2021

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, J.Semanišin, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš

Zeus
(24.5.2021)
  
pes, kříženec cane corso, barva hnědá s žíháním a bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 3 roky. Zeus byl zvyklý žít na zahradě, kde si byl zvyklý dělat co chce, nikdo ho nenaučil ani základním povelům poslušnosti. Nový majitel ho bude muset naučit poslušnosti a chození na vodítku. Ostatní psy nemá rád, některé feny toleruje. Zeus byl umístěn do útulku svým majitelem dne 2.2.2021.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
J. Kindlová, J. Lánský, manž. Bojkovi, D. Hašková, H. Kramářová, H. Bělíková , E. Cepoušková,A. Forejtová, Z. Lukšíková, I. Teplíková, Š. Hladká

Danuše
(1.6.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva černá, stáří 10 měsíců. Danuše je hodně divoká a plachá kočička, vhodná spíše k domku se zahradou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Číča
(14.7.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva černá s bílou náprsenkou, stáří 8 let. Číča je zvyklá žít v bytě, je čistotná a je klidné povahy a ráda se mazlí.

Luky
(3.8.2021)
  
pes, peruánský naháč, výška 40 cm, stáří 5 let. Luky byl nalezen v Chuděrově, kde volně pobíhal. Měl rozsáhlou dermatitidu kůže, která se nyní po léčbě pomalu zlepšuje, ale léčba ještě chvilku potrvá. Je to nekonfliktní pes, vhodný do bytu.

Mourek
(3.8.2021)
  
kocour, barva mourovaná, stáří 1 rok. Mourek je přítulný a milý kocourek, je čistotný.

Anča
(3.8.2021)
  
kočka, barva tricolor, stáří asi 4 měsíce, nalezena v městské části Krásné Březno na zastávce autobusu U pivovarské zahrady. Kočka byla uzavřená v malé růžovobílé kabelce na zastávce. Je velmi milá a přítulná kočička a ráda se mazlí, vhodná do bytu.

Vločka
(3.8.2021)
  
(kastrován)
kočka, barva bílá, stáří 2,5 měsíce. Vločka se bohužel narodila hluchá, ale v žádném případě jí to nebrání v tom, aby byla hravá a přítulná. Je vhodná do bytu.

Bobeš
(3.8.2021)
  
pes, kříženec jezevčíka, výška 40cm, stáří 2 roky. Bobš byl umístěn do útulku, protože jeho páníček byl odvezen do nemocnice a už se o něj nemůže starat. Bobeš je hodný pejsek, má rád dět a snese se i s kočkami. Nepere se s jinými psy.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
03. 08. 2021
23:46