Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 29.5.2020

Čenda
(6.10.2011)
  
pes, kříženec asi 35 cm vysoký. Má lehce zkadeřenou srst, střední délky a vlkošedé barvy. Věk asi 12 let. Čendík byl nalezen bezradně pobíhající v CHlumci.Vzhledem k jeho věku se hodí k virtuální adopci a nebo k domku na dožití.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Lucie Sedláková Ústí n. L. a Irena Vernerová Přezletice

Koťátka
(14.7.2016)
  
nabízíme koťátka různých barev a pohlaví. Jsou jim asi 2 měsíce. Mají základní hygienické návyky. Hodí se do bytu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
manželé Janásovi Ústí n/L

Regina
(7.1.2019)
  
fena, kříženka rezavé barvy s černými znaky s bílou náprsenkou. Reginu nabízíme pouze k virtuální adopci, protože Regina má svého majitele, který se o ni momentálně nemůže starat a její osud se řeší.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n/L

Nero
(21.2.2019)
  
pes, kříženec německého ovčáka černé barvy s bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 7 let. Nero je i ve svém věku stále chlapík, má hodně síly a má rád hodně pohybu. Hodil by se spíše k domku se zahrádkou, kde by měl celý den hodně pohybu a Nero by za odměnu vše spolehlivě a dobře ohlídal.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Helena Bělíková Ústí n/L

Jamal
(25.3.2019)
  
pes, dlouhosrstý kříženec, základní barva černá s rezavým žíháním a bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 7 let. Jamal je klidný a vyrovnaný pes, nepere se s ostatními psy a rád chodí na vycházky.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Bára Táborská Ústí n. L. a Tina Jínová Ústí n. L.

Bad
(8.11.2019)
  
(kastrován)
pes, kříženec rezavé barvy s bílou náprsenkou a ponožkami, výška 50 cm, stáří 8 let. Bad přišel do útulku od majitele, který se o něj příliš dobře nestaral. Nyní je v dobré zdravotní kondici a může jít do adopce. Byl zvyklý žít u domku se zahrádkou. Bad se pere s jinými psy a proto musí být jediný pes v nové rodině.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Mgr. Renata Šustrová Ústí n . L. a Michaela Soumarová Ústí n. L.

Tobiáš
(21.2.2020)
  
pes, kříženec jezevčíka, barva mahagon s černým prokvetením na uších a zádech, výška 40 cm, stáří 5 let. Tobiáš je typickým představitelem plemene jezevčíka, je trochu paličatý a občas nerad poslouchá.

Bárt
(21.2.2020)
  
pes, křížemec s černou delší srstí a malou bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 8 let. Bárt byl zvyklý žít v bytě, je čistotný, ale pokud je doma sám, štěká. Nemá rád děti.

Mourek
(21.2.2020)
  
Mourka nabízíme pouze k virtuální adopci, jelikož jeho osud se stále řeší, protože byl zabaven majitelce pro týrání.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Libuška
(27.2.2020)
  
kočka, barva černá s malou bílou náprsenkou, stáří 9 měsíců. Vhodná do bytu i domu se zahradou.

Klárka
(27.2.2020)
  
(kastrována)
kočka, mourovaná, stáří 9 měsíců. Vhodná do bytu i domu se zahradou.

Toby
(10.5.2020)
  
pes, kříženec, barva béžová s bílou náprsenkou, výška 40 cm, stáří 3 roky. Tobyho opustil jeho páníček a uvázal ho u stromu. Je čistotný a zvyklý žít v bytě. Je vhodný spíše k domku se zahrádkou, kde bude moci celý den pobíhat a mít hodně pohybu, protože je velmi aktivní. Nerad poslouchá a občas se i ožene.

Bety
(10.5.2020)
  
fena, kříženka německého ovčáka, barva černá s rezavými znaky, výška 45 cm, stáří 2 roky. Bety je milá fenka, zcela nekonfliktní, jen se pouze trošku bojí a je nedůvěřivá, než si zvykne na nové prostředí.

Alex
(10.5.2020)
  
pes, dlouhosrstý šedobílý kříženec, výška 50 cm, stáří 3 roky. Alexe odchytila městská policie, jak pobíhal po Předlicích. Nyní u nás čeká na zodpovědnějšího nového páníčka.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Zuzana Lukšíková Ústí n L.

Frigo
(25.5.2020)
  
pes, kříženec rezavé barvy s bílou náprsenkou a ponožkami, výška 50 cm, stáří 3 roky. Frigo je již v útulku podruhé. Majitel, který si ho adoptoval, se odstěhoval na Slovensku a Friga ponechal jeho vlastnímu osudu opuštěného. Frigo musí být pouze jeden mazlíček v rodině, protože se pere s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Terezka a Věra Jonášovy Ústí nad Labem

Šimon
(25.5.2020)
  
pes, kříženec rezavohnědý s černým prokvetením na uších a těle, prošedivělá výška 40 cm, 8 let. Šimon je pohodový pejsek, je milé a přátelské povahy a i když je starší pejsek, má rád hodně pohybu.

Kazan
(29.5.2020)
  
pes, kříženec, žíhaný s bílou náprsenkou, výška 50 cm, stáří 5 let. Kazan je vhodný spíše k domku se zahrádkou, který spolehlivě ohlídá. Kazan je trochu paličatý, potřebuje důsledného majitele.

Bady
(29.5.2020)
  
pes, kříženec RTW, černý se znaky, výška 55 cm, stáří 2 roky. Bad je zvyklý žít v bytě. Je vhodný pouze pro zkušeného majitele, který má zkušenosti s tímto plemenem. Potřebuje pevnou ruku, nemá rád děti a nejlepší by bylo, kdyby byl žil s majitelem sám v domácnosti, protože nemá rád více lidí pohromadě.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Naďa Rabštejnková Ústí n. L.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
30. 05. 2020
18:02