Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 19.1.2022

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, J.Semanišin, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš

Zeus
(24.5.2021)
  
pes, kříženec cane corso, barva hnědá s žíháním a bílou náprsenkou, výška 55 cm, stáří 3 roky. Zeus byl zvyklý žít na zahradě, kde si byl zvyklý dělat co chce, nikdo ho nenaučil ani základním povelům poslušnosti. Nový majitel ho bude muset naučit poslušnosti a chození na vodítku. Ostatní psy nemá rád, některé feny toleruje. Zeus byl umístěn do útulku svým majitelem dne 2.2.2021.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
J. Kindlová, J. Lánský, manž. Bojkovi, D. Hašková, H. Kramářová, H. Bělíková , E. Cepoušková,A. Forejtová, Z. Lukšíková, I. Teplíková, Š. Hladká

Danuše
(1.6.2021)
  
(kastrována)
kočka, barva černá, stáří 10 měsíců. Danuše je hodně divoká a plachá kočička, vhodná spíše k domku se zahradou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Jack
(30.8.2021)
  
(kastrován)
pes, kříženec pitbula, barva černobílá, výška 50cm, stáří 5 let. Jack je velmi aktivní pes, má rád hodně pohybu. Bylo by vhodné, aby s ním nový majitel chodil na cvičák a naučil ho povelům poslušnosti, protože dosud rostl jako dříví v lese.

Ricky
(30.8.2021)
  
pes, dlouhosrstý kříženec, barva černá se zlatými znaky, výška 45 cm, stáří 1 rok. Ricky má rád hodně pohybu, je zvyklý žít v bytě a je čistotný. Nemá rád děti a muže, je spíše vhodný k nové paničce, která bude žít sama.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Věra a Terezka Jonášovy Ústí n. L.

Káťa
(13.10.2021)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 5 měsíců. Káťa je lehce nedůvěřivá, ale nechá se pohladit. V novém domově si bude muset nejdříve zvyknout a pak z ní bude miláček rodiny.

Minda
(13.10.2021)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 5 měsíců. Minda je plaché koťě, nový majitel si jí musí nejdříve ochočit.

Sheila
(14.10.2021)
  
kočka, barva mourovatobílá, stáří 5 měsíců. Sheila je divočejší kotě, není zvyklá na mazlení.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Miluna
(18.10.2021)
  
kočka, barva mourovatobílá, stáří 5 měsíců. Miluna je polodivoké kotě, nerada se mazlí, je spíše vhodná k domku se zahrádkou.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Péťa
(24.11.2021)
  
(kastrován)
kocour, barva černá s bílou náprsenkou a ponožkami, stáří 5 měsíců. Péťa je trošičku plachý kocourek, ale když se rozkouká a zvykne si, tak se rád i pomazlí.

Alex
(3.12.2021)
  
pes, dlouhosrstý kříženec, barva černobílá, výška 35 cm, stáří 5 let. Alex je pejsek vhodný k domku se zahradou, nerad poslouchá a když se mu něco nelíbí, klidně se i po majiteli ožene. Nejlepší by pro Alexe bylo, aby mohl žít někde na dvorku, kde by si mohl dělat co chce a když by chtěl od páníčka pohlazení, mohl by si přijít sám, kdy by chtěl.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Pilneyová Ústí n. L.

Falco
(29.12.2021)
  
pes, plemeno husky, barva šedý s pálením, stáří 2 roky. Falco je velmi aktivní pes, v novém domově musí mít hodně pohybu. Je spíše vhodný k domku se zahrádko. Pere se s jinými psy.

Míša
(5.1.2022)
  
pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá se znaky, výška 45 cm, stáří 7 měsíců. Míša je přátelský pes, který se nepere s jinými psy. Zpočátku je jen trochu bojácný, ale po chvilce seznámení se otrká a již není ostýchavý.

Charlie
(5.1.2022)
  
pes, kříženec žíhano-bílý, výška 55 cm, stáří 8 měsíců, výška 55 cm. Charlie nemá žádné návyky, byl zvyklý růst jako kůl v plotě a nový páníček ho bude muset vychovat. Má rád hodně pohybu, proto by bylo lepší, kdyby bydlel u domku se zahrádkou, kde by ho měl dostatek.

Tobiáš
(5.1.2022)
  
pes, kříženec jezevčíka, tmavě rezavý s bílou náprsenkou a černým prokvetením. Tobiáš je psí děda a do útulku se dostal poté, co se o něj nemohla panička již starat. Je to pohodář, zvyklý žít v bytě a i přesto, že není nejmladší, rád chodí na vycházky.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
20. 01. 2022
07:10