Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 4.11.2022

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš, E. Endlerová

Mína
(28.2.2022)
  
kočka, barva želvovinová, stáří 3 měsíce. Mína je hodně plachá, ale je to malé kotě a při trošce snahy si určitě zvykne. Je čistotná, vhodná do bytu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n. L.

Cilka
(30.3.2022)
  
(kastrována)
kočka, barva černobílá, stáří 4 roky. Cilka je kočička, která je zpočátku trošku nedůvěřivá, nový majitel jí musí dopřát trochu času, než si zvykne na nové prostředí.

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.

Čiko
(24.5.2022)
  
pes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, šedivá morda, výška 50 cm, stáří 4 roky. Čiko je zpočátku trošku nedůvěřivý, ale při troše snahy si rychle získáte jeho důvěru. Bude novému majiteli dobrým parťákem.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Věra a Terezka Jonášovy Ústí n. L.

Lucka
(24.5.2022)
  
kočka, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Lucka je přítulná kočička, sice je někdy trošku plašší, ale jinak pohodářka.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Brixie
(5.8.2022)
  
fena, americký staford, barva béžová s rezavými znaky, výška 50cm, stáří 11 let. Brixie je pohodářka, má ráda svůj klid a je klidné povahy. Má artrózu pravého ramene a tak musí brát denně kloubní výživu, s tím musí nový majitel počítat. Má ráda děti, jen není ráda sama.

Jessi
(5.8.2022)
  
(kastrována)
fena, kříženka německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 5 let . Jessi je zpočátku lehce nedůvěřivá, ale jinak přátelská a pohodová fenka. Jiné psy si vybírá, pokud bude jako další pes do rodiny, je potřeba zkusit, zda se snese s ostatními.

Árčí
(5.8.2022)
  
(kastrován)
pes, kříženec německého ovčáka, barva vlkošedá, výška 47 cm, stáří 2 roky. Arčí je milý a kamarádský pes, má nekonflitní povahu a nepere se s jinými psy.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
5.A ZŠ Stříbrnická Ústí n. L.

Ben
(5.9.2022)
  
pes, hladkosrstý kříženec, barva černá s žíháním na nohou, výška 50cm, stáří 2 roky. Benův páníček se o něj již nemohl starat a tak se dostal k nám do útulku. Povahově je přátelský, ale také temperamentní a má rád hodně pohybu.

Laky
(5.9.2022)
  
fena, kříženka staforda, barva bílá se světle hnědými znaky, výška 45 cm, stáří 4 roky. Laky není konfliktní, jen vzhledem k tomu, že se jí nikdo moc nikdy nevěnoval, tak je trochu nedůvěřivá a na nového majitele si musí zvyknout a pak mu bude parťákem do nepohody.

Aston
(29.9.2022)
  
oes, plemeno rotweiler, barva černá s zlatými znaky, výška 55 cm, stáří 4 roky. Aston je vhodný pouze ke zkušenému majiteli, potřebuje důslednost a zkušenost s tímto plemenem. Byl by vhodný například do hlídací agentury.

Márty
(29.9.2022)
  
pes, kříženec ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří 5 let. Márty je klidný a vyrovnaný pes, je to takový psí pohodář. Nyní se vrátil zpět do útulku, protože ho jeho majitel opustil.

Garf
(24.10.2022)
  
(kastrován)
kocour, britská modrá, kastrovaný, 8 let. Garf je typický představitel britské modré kočky. Je to majestátný kocour, je tak trochu bručoun a má rád svůj klid. Je spíše vhodný jako jediné zvíře do rodiny a není vhodný k dětem.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Ben
(24.10.2022)
  
pes, černý křízenec se zlatými znaky, výška 50 cm, stáří 9 let. Ben je hodný pes, má pouze jednu nevýhodu, nechce zůstávat sám a pokud se ocitne sám, ničí zařízení bytu a štěká. Z tohoto důvodu ho nabízíme spíše k domku se zahrádkou.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
29. 11. 2022
05:49