Logo centra
 
Centrum pro zvířata v nouzi - při ZOO v Ústí nad Labem
 
 

Zvířata k osvojení

www.utulek-ul.cz

Aktualizováno: 12.9.2023

Virtík
(3.8.2020)
  
Já jsem virtuální pejsek Virtík. Zastupuji všechny pejsky, kočičky a jiná zvířátka, která musejí pobývat v ústeckém útulku a z nějakého důvodu nemohou být nabízeni k adopci novým majitelům a bydlet s nimi v novém domově a být dobrým parťákem do nepohody. Je nás tady stále dost a doufáme, že budeme moci brzo odejít jako ostatní do nového domova. Chcete-li, podpořte nás virtuální adopcí.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Z.Dvořáková, J.Charouzková, P.Sluková, Ing. M.Pelc, Mgr. R.Šustrová, M.Soumarová,V. Konigsbergová, A.Šůrová, V.Matyášová, N.Rabštejnková

Virtulka
(26.2.2021)
  
Já jsem kočička Virtulka. Jsem velká kamarádka pejska Virtíka a v útulku jsme velcí kámoši. Zastupuji zde všechny kočičky a kocourky, kteří zatím nemohou do nových domovů a musejí zatím zůstat v útulku a nemohou do nových domovů. Jestli chcete, přispějte na můj pobyt v centru virtuální adopcí. Předem děkuji za podporu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
I.Hrdličková, E.Janásová, M.Drdová, manž. Šmidrkalovi, E.Hladíková, E.Čejková, L.Konigsbergová, T.Táborská, H.Jinková, M.Nepraš, E. Endlerová

Riči
(30.3.2022)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavobílá, stáří 2 roky. Riči je bráška Trinity, do útulku přišli spolu a stejně jako Trinity je hodně nedůvěřivý a na nové prostředí si musí nejdříve zvyknout.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Rocky
(1.2.2023)
  
pes, kříženec černé barvy s bílou náprsenkou, výška 45 cm, stáří 2 roky. ROcky je trochu nevychovaný pes, neví co je poslušnost a občas je trochu paličatý. Nový majitel ho vše musí naučit a pak z něj bude dobrý parťák.

Olaf
(22.2.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná, stáří 7 měsíců. Olaf je trošku plašší povahy, musí si na nového majitele nejdříve zvyknout. Je čistotný a vhodný do bytu.

Míša
(22.2.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavá, stáří 1 rok. Míša je krásný a milý rezavý kocourek, je čistotný a vhodný do bytu.

Gery
(22.2.2023)
  
pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou, výška 50cm, stáří 1 rok. Gery je mladý pes, který potřebuje spoustu pohybu, je velmi temperamentní. Též ho nejspíše nikdo doteď nevychovával a nechal ho růst jako dříví v plotě a tak je značně neposlušný. Nový majitel ho bude muset vychovat a dopřát mu dostatek pohybu.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Jaroslava Kindlová Ústí n. L.

Alf
(14.3.2023)
  
pes, staford, barva bílá s žíhanými fleky, výška 50 cm, stáří 1 rok. Alf je vhodný spíše ke zkušennému majiteli, je lehce nedůvěřivý k lidem. Není vhodný do rodiny, kde jsou další zvířata. Je zvyklý žít v bytě, ale není rád sám.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Terezka a Věra Jonášovy Ústí nad Labem

Ronald
(9.5.2023)
  
pes, kříženec, barva hnědá s černým pálením na hlavě, výška 55 cm, stáří 13 let. Ronald měl na stará kolena smůlu, majitele odvezli ve vážném stavu do nemocnice a Ronald skončil v útulku a už si pro něj nikdo nepřišel. Je to starý dobrák a i když je to psí děda, je stále čipera. Zasloužil by si, aby mohl stáří strávit v teple domova a ne v útulku.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Iva Hostašová Ústí n. L.

Amálka
(27.7.2023)
  
kočka, barva černobílá, stáří 6 let, vhodná k adopci.

Kuba
(27.7.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavá, stáří 4 roky, vhodný k adopci.

Eli
(27.7.2023)
  
(kastrována)
kočka, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodná k adopci.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Rudo
(27.7.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná, stáří 5 let, vhodný k adopci.

Rita
(27.7.2023)
  
(kastrována)
kočka, barva černá s bílou náprsenkou, stáří 2 roky, vhodná k adopci.
Virtuální adopce - na pobyt přispívá:
Josef Semanišin Chlumec

Ester
(27.7.2023)
  
(kastrována)
kočka, barva mourovaná, stáří 15 let, vhodná k adopci.

Miky
(27.7.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva rezavá, stáří 2 roky, vhodný k adopci.

Matýsek
(27.7.2023)
  
(kastrován)
kocour, barva mourovaná, stáří 1 rok, vhodný k adopci.

Apolo
(31.8.2023)
  
pes, kříženec staforda, žíhaný s bílými znaky, výška 55 cm, stáří 5 let. Apolo je velmi temperamentní pes, má velkou sílu a je vhodný pouze k velmi zkušenému chovateli, který má s tímto plemenem zkušenost. Doporučujeme ho pouze jako jedno zvíře do rodiny.

Kety
(31.8.2023)
  
fena, plemeno německý ovčák, barva vlkošedá, výška 50 cm, stáří 8 let. Kety nezažila ve svém životě mnoho pěkného, její původní majitel ji týral a nestaral se o ní. Z toho důvodu je Kety dost bojácná a ostýchavá, dlouho si zvyká na nové prostředí. Zasloužila by si, aby alespoň zbytek života zažila u milujícího páníčka a poznal lidskou lásku.

Poldík
(31.8.2023)
  
pes, kříženec, barva šedivá, výška 40 cm, stáří 13 let. Poldík je psí děda, do útulku přišel velmi zanedbaný, a bázlivý, asi si už v životě svoje užil. Hledáme pro něj někoho, kdo ho bude mít rád a nabídne mu teplo domova.

Kortéz
(31.8.2023)
  
pes, kříženec staforda, barva černá s bílou náprsenkou a prstíky, výška 55 cm, stáří 3 roky. Kortéz je velmi statné postavy, člověk musí mít sílu, aby ho udržel, ale i přes jeho mohutnost je to vlastně takový dobrák. Má rád hodně pohybu. Je vhodný jako jeden pes do rodiny.

Medvěd
(31.8.2023)
  
pes, kříženec s delší srstí, barva černá s bílými ponožkami a náprsenkou, stáří 5 let. Medvěd je pohodář i když trošku bojácný. Musí si v novém prostředí zvyknout.

Jessi
(12.9.2023)
  
kříženka, barva vlkošedá, výška 45 cm, stáří 11 let. Jessi má mírnou povahu a i přes svůj věk je poměrně aktivní. Měla prostě jen smůlu, dvakrát změnila majitele a ten poslední jí opustil definitivně. Nedá jí někdo teplý pelíšek a lásku a hlavně poskytne konečně teplo domova?

Lukas
(12.9.2023)
  
pes, kříženec belgického ovčáka, barva rezavá s černým prokvetením, výška 50 cm, stáří 8 let. Lukas je starý dobrák, jen měl v životě smůlu. Už jednou u nás v útulku skončil, když ho opustil původní majitel. Byl znovu adoptován a po několika letech se na něj člověk zase vykašlal. Byl přivezen ve špatném stavu s přerostlými drápy a zanedbaným zánětem kůže. Nyní je již zcela v pořádku a je připraven jít do adopce. Přesto na lidi nezanevřel, je přátelské povahy, hledá někoho, kdo se na něj opět nevykašle a bude ho mít rád.

Holy
(12.9.2023)
  
fena, kříženka jezevčíka, barva černá se zlatými znaky a bílými prstíky, výška 30 cm, stáří 4 roky. Holly je trochu nedůvěřivá, při prvním kontaktu se i ohání, ale jakmile si zvykne, tak už je vše v pořádku.


 
Kontakt do útulku: utulek(zavináč)utulek-ul.cz
Kontakt na správce stránek: webmaster(zavináč)utulek-ul.cz
02. 10. 2023
02:42